چه نوع عینکی برای من مناسب است؟

 عینک های آفتابی برای ایجاد زیبایی بیشتر و همچنین برای جلوگیری از آسیب اشعه ماوراء بنفش خورشید بر روی چشمانمان استفاده می شود.  اما همانطور که می دانید عینک ها علاوه بر مزیت هایی که دارند آسیب هایی نیز بر روی پوست و لهیدگی هایی بر روی بینی و گوش های ما ایجاد می کنند.  این آسیب ها به دلیل وزن بالای عینک ها و همچنین نوع جنس فریم عینک ها می باشد. شما باید از فریمی استفاده کنید که نسبت به بقیه جنس ها آسیب کمتری وارد کند و زیبایی چهره شما را دچار مشکل نکند.

  فریم های چوبی به دلیل وزن بسیار پایین و همچنین جنس طبیعی آنها از ایجاد چنین آسیب هایی در صورت شما جلوگیری می کند. وزن این نوع فریم ها به صورتی کم است که گاهاً استفاده کننده  وجود عینک را بر روی صورت خود احساس نمی کند.  همانطور که میدانید چگالی چوب نسبت غالیه پلاستیک است تقریباً نصف وزن یک عینک پلاستیکی را دارد. همچنین چنس چوب از عرق کردن پوست شما جلوگیری می کند و به دلیل منافذ موجود در چوب عرق پوست شما توسط عینک جذب و تبخیر می شود. همچنین این عینک سطح اصطکاک کمتری نسبت به فریم ها لاستیک و پلاستیکی دارند و کمتر باعث سایش پوست می شوند.

 علاوه بر اینها عینک های چوبی یک عینک بسیار لوکس و شیک هستند و ظاهری متفاوت به شما خواهند بخشید. این عینک ها ظاهری یونیک و یکتا دارند و مالکیت این طرح تنها برای شماست و نه کس دیگر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *